Vysoce účinný sprej pro zklidnění poštípané kůže vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou.

 

 

Life Systems Bite and Sting Relief Pump Spray 25 ml - 25 ml                  Life Systems Bite and Sting Relief Pump Spray 50 ml - 50 ml   

CENA: 159,- Kč/1 ks              CENA: 180,- Kč/1ks

VYZKOUŠELI JSME ZA VÁS:

NÁŠ NÁZOR:

Vzhledem k velkému přemnožení vos jsme během pobytu v kempu mohli vyzkozšet při pobodání vosami hned na několika lidech i dětech a bohužel i na sobě. Sprej má velmi dobré zklidňující účinky, dokonce se většinou ani neudělal otok, nebo rychle zmizel. Děti neměly potřebu se drbat. Vyzkoušeli jsme také na bodnutí ovádem i štěnicemi - obojí s dobrým účinkem. Podělte se s námi o svou zkušenost také VY!

VYBRANÉ NÁZORY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ:

„O tom, že má pan Borovanský s sebou na vyzkoušení sprej jsem se dozvěděla až druhý den po bodnutí. Dostala jsem dvě bodnutí. Asi dvakrát jsem se nastříkala a musím říct, že jsem si už pak ani neuvědomovala, že jsem poštípaná.“
Soňa H., Děčín

 

"Vnuka bodla vosa do ucha, ihned po bodnutí jsme stříkli sprejem. Vnuka jsme uklidnili a během hodiny jsme stříkli ještě asi dvakrát. Ucho nebylo skoro nateklé a vnuk ani se nijak neškrábal".

Zdena B., Mladá Boleslav

 

Sprej ideální pro ty, kteří zvlášť trpí podrážděním kůže po poštípání hmyzem. Vhodný je také do oblastí s vysokou koncentrací krvesajícího hmyzu. Sprej je založený na 100% přírodním výtažku z vilínu (witch hazel). Má rychlý, zklidňující a chladivý účinek. Díky rozprašovači na lahvi je jeho nanášení velmi snadné a je také šetrný k pokožce.

  • Dodávaný v aluminiové lahvi s rozprašovačem