Datum: 03.01.2019

Vložil: Jana

Titulek: dotaz

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou zopovědět mi otázky, které mi nejsou jasné a jsem už z těch potvor zoufalá asi jako každá žena. Štěnice jsme nejprve měli v paneláku, našla jsem tenkrát náhodně lezoucí v synově pokojíčku, pak štípance, pak i u nás v ložnici, myslím, že to bylo v začátku, nenašli jsme žádné hnízdo, štípanců jen pár,začala jsem okamžitě jednat, došlo u nás ke třem postřikům, taktéž v bytech nad námi a pod námi, ale nikdo je prý jiný nenaše,lpo tom třetím jsme se stěhovali do nového rodinného domu, i když jsme se snažili-zbavili jsme se postele, prakticky jsme si s sebou vzali jen skříně, komody, které jsme taktéž nechali vystříkat, ale je pravda, že všechno oblečení jsem nepřepírala, protože jsem si myslela, že jsou hlavně v té posteli, prostě vzali jsme si je s sebou do našeho nového baráčku, nyní máme po prvnm postřiku tři a pů týdne se štípance objevují znovu, našla jsem i trus, chápu, že to mohou být další vylíhlé, moje otázky zní: jak moc je nutné rozebrat nábytek, stříkali jen rošty, okolo postele, matrace kolem lišt, je nutné postel i komplet rozebrat?jje nutné vystříkat celý barák?doporučujete vyhodit matrace? byl použit mythic a fendona je dobré tyto dva kombinovat?jak správně se mají používat v kombinaci, aby ten účinek byl maximální, moc děkuji za odpovědi odborníků

Přidat nový příspěvek