Datum: 06.09.2018

Vložil: Iva

Titulek: štěnice opět po třech letech

Dobrý den, po třech letech se zase na vás obracím, protože vaše služby a rady jsou prostě luxusní. Před 3 lety jsme měli štěnice, jen málo, protože jsme na to přišli brzo. Po dvou postřicích F+M, už si nepamatuji ty názvy, luxování atd. atd. jsme se jich zbavili. Objednala jsem si tenkrát u vás pasti a v těch už nic nebylo, ani poštípání se neobjevilo, tak jsem věřila, že je všem těm stresům konec!
Teď se mi několikrát tak po 5 dnech stalo, že mě probudilo k ránu svědění a měla jsem štípanec jeden -na uchu, na noze, na ruce. No samozřejmě jsem po zkušenosti z dřívějška pojala podezření. Vše jsem prohlídka a na pelesti postele jsem našla 3 malinké tečky, které se rozmazávaly. Prostě trus štěnice. Můj dotaz na vás proto je, jestli je možné, aby se trus rozmazával vodou ještě po třech letech. Nemyslím si, protože i tenkrát jsme vše důkladně prohlíželi, ale doufám!!! Je to spíše přání.
Celou postel a okolí jsme důkladně vysáli, vyprala jsem vše na 60 stupňů. Vím, že to asi nestačí, ale když je to v počátku, tak si říkám, že jsme ji možná mohli vysát. V neděli odjíždíme na týden na dovolenou, tak už nestačím objednat pasti.
Prosím také o sdělení, za je možné u vás telefonicky objednat pasti, e-shop se mi neobjevuje.
Děkuji vám moc a moc za vaši skvělou práci a nedočkavě čekám na odpověď. Uvidím po návratu, jestli budou štípance, objednala bych pasti a pak bych objednala postřik. Nechci zbytečně plašit, ale asi to tak bude.
Odkud to je, když tři roky byl klid, netuším. Iva

Přidat nový příspěvek