Datum: 05.06.2018

Vložil: Lenka K.

Titulek: Prosba o názor

Dobrý den pane Borovanský,
jsem na pokraji svých sil. Před 9 měsíci jsem na wc našla štěnici, kterou jsem šla nahlásit na družstvo. Protože mě chtěli chránit, udělali jsme 2 postřiky a sousedka barierový. Nad námi paní byla seznámena,vše bylo celou dobu v pořádku. Po obou zásazích u nás byly celkem 4 mrtvé štěnice z toho jedna zase na wc , 2 pod parapetem v obýváku a 1 v pokojíku dcer.
Včera dcera, protože se celou noc učí na zkoušky, za plného světla ve 4 ráno, měla otevřené okno a najednou vidí lézt strašně pomalu od podlahy směrem vzhůru štěnici. Volala jsem dnes firmu, přijedou se podívat až ve čtvrtek, ale kdyby jsme něco objevili, že máme volat dřív.
Pane Borovanský, myslíte si, že je jich v baráku více a lidé mlčí? Nemohla přijít přes to okno? Ze sklepa? Jsme přízemní byt. Je pravda, že v 6.patře bydlí pán, sběratel od popelnice, ale to by přece muselo zaznamenat více lidí. Já už jsem zoufalá. Jsem nemocná a tohle je pro mě strašné. My nikam nejezdíme, celou dobu ze strachu si už ani nezvu návštěvu. Cokoliv, nové oblečení atd. donesu domů, přemrazuji, rovněž mám sušičku. Nemyslím si, že jsme si ji donesli...
Ptala jsem se i firmy, jestli to nemůže být ještě po tom postřiku nějaká zalezlá, ale že ne.
Velmi Vám děkuji pane Borovanský za Váš názor a omlouvám se, že Vás obtěžuji. Rovněž Vaše forum je neskutečná pomoc a já Vám moc děkuji, že se ve svém volném čase věnujete zoufalým lidem.

Přidat nový příspěvek